Gaziosmanpaşa Motor Kurye
Gaziosmanpaşa Motor Kurye

 

Gaziosmanpaşa Motor Kurye İslambey yolu üzerinde ilk işe başlayıp sonra İstanbulun en popiler semti 4.levent te faliyetine devam den 2004 yılından beri hep çıtayı yükselten Express kurye ile işinizi yetiştiren özel moto kurye firmasıdır.Gaziosmanpaşa meydan da belediye arkasında her zaman size 30 dk içinde gelebileck bir personel bulunacaktır.
Gaziosmanpaşa, İstanbul'un bir ilçesidir. İstanbul'un geç dönem yerleşimlerinden olan ve daha önce Taşlıtarla ve Küçükköy mevkii olarak bilinen Gaziosmanpaşa, 1950'li yıllardan sonra gelişmiş, 1963 yılında da ilçe yapılmıştır. Gaziosmanpaşa'nın merkezine eskiden Taşlıtarla denirdi. Gaziosmanpaşa ilçesi Bayrampaşa, Esenler, Eyüp ve Sultangazi ilçeleri ile komşudur.
Nüfusun artmasıyla trafik sorunu da artmaktadır. Topkapı-Habipler tramvay hattının açılmasıyla modern bir ulaşıma da sahip olmuştur. Bu yüzden en fazla göç alan ilçe konumuna gelmiştir.
Gaziosmanpaşa'da 16 mahalle vardır. 1985: 291.714 nüfus (km²'ye 1.790 kişi), 1997: 570.943 nüfus (km²'ye 3.900 kişi).2008 yılında çıkarılan yeni yasa çerçevesinde Arnavutköy ve Sultangazi ilçe statüsü kazanmıştır.Bu iki ilçenin kurulmasıyla Gaziosmanpaşa'nın nüfusu 1,013,048(2007)'dan 461,230(2009)'e düşmüş ve "Türkiye'nin en kalabalık ilçesi" unvanını kaybetmiştir.
İstanbul’un Avrupa yakasındaki ilçesi Gaziosmanpaşa’nın semtidir. Küçükköy 1976’ya kadar belediyesi olan bir beldedir.
Gaziosmanpaşa’da yer alan mahalleler hangileridir?
 
Yıldıztabya,Pazariçi, Karlıtepe, Yenidoğan,Sarıgöl,Bağlarbaşı, Merkez, Şemsipaşa, Fevzi Çakmak, Hürriyet,Barbaros Hayrettinpaşa, Kazım Karabekir, Mevlana, Karayolları, Yeni Mahalle ve Karadeniz Mahallesi.
Gaziosmanpaşa’da kaç tane eğitim kurumu vardır?
 
32 resmi İlköğretim Okulu, 12 resmi lise, 2 Özel İlköğretim Okulu, 4 Özel Lise, 24 Özel Dershane, 14 özel muhtelif kurslar, 6 özel yurt, 7 Özel Anaokulu, 10 Özel Eğitim – Rehabilitasyon kurumları, 5 adet resmi yaygın eğitim kurumları.
 
Gaziosmanpaşa’da kaç tane sağlık kuruluşları vardır?
 
7 özel hastane, 13 sağlık ocağı, 22 tıp merkezi, 4 özel laboratuvar ve 4 de özel dializ merkezi.
 
Gaziosmanpaşa’da yapılan konut projeleri hangileridir?
 
1. Viaport Venezia
2. Haliç Panorama Gaziosmanpaşa Projesi
3. Validesuyu Evleri
4. Yıldız Park Modern Konutları
5. Keçe Suyu Evleri
6. İnci Evler
7. Serenity
8. Avrupa Residence TEM
9. Vialand
Motorlu Kurye
Montaj Bloggif oluşturulan
Express Kurye

Evrakınızın kısa sürede sizden alınarak istediğiniz adrese (normal gönderi süresinden daha hızlı) ulaştırılıması için sadece şirketinizin gönderisini yaparak, başka hiç bir adrese uğramadan teslimat yapılan gönderi şeklidir. Sizin gönderiniz yerine ulaşmadan hiçbir şekilde ikinci bir iş araya giremez. Bu sayede gönderiniz İstanbul içi yakın mesafede 45 dakika uzun mesafede 90 dakika içinde kuryelerimiz tarafından alınır ve yerine ulaştırılır. Kuryemiz gönderinizi teslim eder etmez, firmamızdan size siparişiniz ulaştı bilgisi verilir.

Gece Moto Kurye

Akşam 18:00 den sonra vereceğiniz siparişler gece kurye olarak tabir edilmektedir. Firmamızda 24:00 a kadar kurye elemanı bulunmaktadır. Saat 21:30 dan sonraki siparişleriniz için yukarıda bulunan kurye telefonlarımızdan faydalanabilirsiniz. Gece kurye hizmetimizakşam 19:00 dan başlayarak ertesi sabah mesai saatinin başlangıcına kadar geçerlidir. Saat 19:00 21:30 saatleri arasında fiyatlar normal gönderilerin 2 katıdır. 21:30 dan sonraki gönderiler için firmamız fiyat haklarını saklı tutar. Fiyat verilecek siparişin bilgilerin göre operasyon tarafından belirlenir.